DubaiDestinations kampanyası, seyahatseverleri yeni yaz maceralarına davet ediyor

DubaiDestinations kampanyası, seyahatseverleri yeni yaz maceralarına davet ediyor

ABONE OL
Temmuz 29, 2023 12:00
DubaiDestinations kampanyası, seyahatseverleri yeni yaz maceralarına davet ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Geçtiğimiz günlerde oyuncu Engin Altan Düzyatan’ı tanıtım kampanyasının yüzü olarak seçen Dubai, bu kez #DubaiDestinations kampanyası ile şehrin eşsiz cazibesini etkileyici kıssalarla yaz mevsimi destinasyonu olarak sergiliyor. Ağustos ayının sonuna kadar sürecek olan kampanya, bu dönem plaj destinasyonlarından kapalı cümbüş yerlerine, su parklarından eşsiz otellere ve aile dostu etkinliklere vurgu yapıyor.

Dubai Medya Kurulu Lider Yardımcısı ve İcra Yöneticisi ve Dubai Hükümeti Medya Ofisi (GDMO) Genel Müdürü, Mona Al Marri ”Muhammed Bin Raşid’in Dubai’yi dünyanın en yeterli yaşanabilir ve ziyaret edilebilir şehri haline dönüştürme vizyonuyla uyumlu olan #DubaiDestinations kampanyası, şehrin karakterini dünyanın en büyük destinasyonlarından biri olarak tanımlarken, eşsiz çeşitlilik, unutulmaz tecrübeler ve yaratıcı şehir havasını yeni pencereler aralayarak sergilemeye devam ediyor.” dedi.

Birleşik Arap Emirlikleri Lider Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emirliği’nin hükümdarı Şeyh Ahmed bin Muhammed bin Raşid Al Maktum’un direktifleri doğrultusunda hayata geçirilen #DubaiDestinations kampanyası, Dubai’de yaşayanlar ve turistleri Dubai’nin sıcak aylarında sunduğu tecrübeleri keşfetmek üzere yeni bir seyahate davet ediyor.

Dubai Hükümeti Medya Ofisi’nin (GDMO) yaratıcı departmanı Brand Dubai işbirliği ile hayata geçirilen kampanya, etkileyici öyküler aracılığıyla dünya genelindeki seyahatseverlere Dubai’nin yaz mevsimi destinasyonu olarak eşsiz cazibesini sergilemeyi amaçlıyor.

Ağustos sonuna kadar sürecek olan #DubaiDestinations kampanyası, sakin plaj destinasyonlarından heyecan verici kapalı etkinliklere, eğlenceli su parklarından pitoresk otellere kadar şehrin en yeterli yaz tecrübelerinin cazipliğini gözler önüne seriyor. 

Dubai Medya Kurulu Lider Yardımcısı ve İcra Yöneticisi ve Dubai Hükümeti Medya Ofisi (GDMO) Genel Müdürü Mona Al Marri kampanya ile ilgili olarak “BAE Lider Yardımcısı ve Dubai Emiri Şeyh Mohammed bin Raşid Al Maktoum’un vizyonu ile uyumlu olarak buyrukluğu dünyanın en uygun yaşanabilir ve ziyaret edilebilir şehri haline dönüştürme vizyonu ile uyumlu olan kampanya, Dubai’nin karakterini dünyanın en büyük destinasyonlarından biri olarak tanımlayan eşsiz çeşitlilik, unutulmaz tecrübeler ve yaratıcı şehir havasını yeni pencereler aralayarak sergilemeye devam ediyor. Kampanya, anlatılan öykünün gücünü kullanarak, Dubai’nin sıcak aylarda sunduğu imkanları vurgulamayı amaçlıyor ve Dubai’yi dünyanın en büyüleyici destinasyonlarından biri olarak farklılaştıran eşsiz tecrübelere odaklanıyor. Bu kampanya periyodu, yerli ve memleketler arası topluluğu Dubai’nin çeşitli çekiciliklerini keşfetmeye ve unutulmaz anılarını paylaşmaya davet ediyor.” dedi.

Shaima Al Suwaidi, Director of Brand Dubai, said: “The latest season of the #DubaiDestinations campaign invites residents and visitors to embark on an exhilarating journey to explore the unique and enriching treasures that Dubai offers in the summer months. As with every season, we join hands with government entities, industry stakeholders from the public and private sectors, and the vibrant creative media community to raise the profile of Dubai’s diverse array of summer attractions. Through interactive guides, engaging media content and other immersive activations, we aim to weave compelling narratives that showcase the essence of the Dubai experience, enticing people from the UAE and all over the world to set out on their own extraordinary adventures in Dubai.” 

Hayata geçirdikleri #DubaiDestinations kampanyasının, şehrin sakinleri ve turistleri Dubai’nin yaz döneminde  sunduğu eşsiz ve güçlü hazineleri keşfetmek için heyecan verici bir seyahate çıkmaya davet ettiğini belirten Brand Dubai Yöneticisi Shaima Al Suwaidi ise “Kampanya ile Dubai’nin yaz periyodundaki çeşitli çekim alanlarını tanıtmayı hedefliyoruz. Etkileşimli rehberler, etkileyici medya içerikleri ve başka etkileşimli etkinlikler aracılığıyla, Dubai tecrübesinin özünü sergileyen etkileyici öyküler anlatmayı amaçlıyoruz ve bunun sayesinde BAE ve dünya genelinden insanları Dubai’de kendi harikulâde maceralarına çıkmaya teşvik ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Brand Dubai, kampanyanın bir kesimi olarak, Dubai’nin en kıymetli yaz tecrübelerine dair bedelli içgörüler sunan bir dizi etkileşimli rehber sunuyor. Çocuklar için en âlâ derecelendirilmiş yaz kamplarından heyecan verici su aktivitelerine, büyüleyici konaklama için ipuçlarına ve kapalı alan aktifliklerine yer veren bu rehberler, yaz mevsiminde Dubai’nin en yeterli taraflarını keşfetmek için vazgeçilmez kaynaklar olarak hizmet veriyor.

#DubaiDestinations kampanyası birebir vakitte, alışveriş merkezleri, oyun alanlarına sahip restoranlar, kapalı spor aktiflikleri ve tema parkları üzere kapalı destinasyonları ve Brand Dubai tarafından başlatılan “Dubai’den Gururla” (Proudly from Dubai) ağındaki en sevilen lokal besin yerlerini da ön plana çıkarıyor. ‘Proudly from Dubai’ teşebbüsü, Dubai’de doğmuş ve iş hayatına başlamış işletmelerin muvaffakiyet kıssalarını öne çıkarıyor. 

Brand Dubai, Dubai’nin destinasyon imkanlarını sergilemek için en başarılı yaratıcı isimlerle işbirliği yaparken, bu isimler ortasında influencer’lar, fotoğrafçılar, dijital medya içerik oluşturucuları, görsel sanatkarlar, animatörler ve görüntü sanatkarları yer alıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.