Malkara Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Malkara Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

ABONE OL
Aralık 3, 2022 17:00
Malkara Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Hususuna nazaran 1 Kasım 2022 Salı günü saat 16.00’da Kasım Ayı Meclis Toplantısının gündem unsurlarını görüşmek üzere Belediye Meclis Odasında Belediye Meclis Lider Vekili Hüseyin Vasfi Güner’in Başkanlığında toplandı.

Kasım Ayı Meclis Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz ismine hürmet duruşunda bulunulmasının akabinde açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem hususlarının okunması ile başladı.

Gündemin 1. unsurunda yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Boş Takım Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komitesine oy birliği ile havale edildi.

Yapılan orta komitenin akabinde Plan ve Bütçe Komite raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. hususunda yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Tahsisli Taşınmazın Tapu Devranı hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komitesine oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 3. hususunda yer alan Strateji Geliştirme Müdürlüğünün Bütçe Aktarması hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Kuruluna oy birliği ile havale edildi.

Yapılan orta kurulun akabinde Plan ve Bütçe Kurul raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. unsurunda yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Camiatik Mah. 376 Ada 7 Parsel Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Kuruluna oy birliği ile havale edildi.

Gündem Dışı 1. hususunda yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Bölüm hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Kuruluna oy birliği ile havale edildi.

Gündem Dışı 2. hususunda yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Konut Dışı Kentsel Çalışma Plan Notu hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komitesine oy birliği ile havale edildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.