Reklam ve Medya Sektörünün Aranan İsmi Gökalp Biltekin

Reklam ve Medya Sektörünün Aranan İsmi Gökalp Biltekin

ABONE OL
Mayıs 30, 2023 12:29
Reklam ve Medya Sektörünün Aranan İsmi Gökalp Biltekin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gökalp Biltekin, gerek başarılı eğitim hayatı gerek ise deneyimleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başarmış bir reklamcıdır. Kariyerinde pek çok firma ile çalışmış olan ve günümüzde hala önde gelen firmalara reklam alanında danışmanlık sunan Biltekin, aynı zamanda sivil toplum üyesidir. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olması açısından medya ve reklam alanlarında yürüttüğü çalışmalar ile pek çok başarıya imza atmış ve yoğun övgü toplamıştır.

Gökalp Biltekin pek çok bilinen firma için reklam çalışmaları yapmasıyla tanınmaktadır. İmza attığı reklamlarda görsel tasarımların ne kadar profesyonel olduğu rahatça görülebilmektedir. Tüm çalışmalarını ince bir titizlik ile yürüten ve reklam çalışmalarına başlamadan önce geniş çaplı analizler yapan Biltekin, bu yoğun çalışmasını başarılı reklam çalışmaları ile ödüllendirmektedir. Gökalp Biltekin ‘in kişisel web sitesine link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gökalp Biltekin Kimdir?

Başarılı reklamcı ve görsel tasarım uzmanı Gökalp Biltekin, Adana Çukurova Üniversitesi’nde Reklamcılık eğitimi almıştır. Aldığı bu eğitim esnasında 3 yıl boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev yapmıştır. Bu sayede pek çok kişi ile tanışma fırsatı bulmuş ve kendini geliştirmiştir. Eğitim hayatını başarılı bir şekilde bitirdikten sonra sivil toplum kuruluşlarında görev almaya devam etmiş ve öğrencilik hayatı da dahil olmak üzere toplamda 7 sene boyunca gönüllülük esaslı olarak çalışarak insanlara yardımcı olmuştur.

Reklamcılık alanında pek çok deneyime sahip olan Biltekin, Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında çalışmıştır. Buna ek olarak dijital ortamlarda da pek çok şirket için reklam danışmanlığı hizmeti vermiştir. Günümüzde hem yurtiçi hem de yurtdışı merkezli firmalara reklamcılık danışmanlığı vererek yapılacak çalışmaların etkili olmasını sağlamaktadır.

Günümüzde bu reklam çalışmalarına ek olarak sivil toplum kuruluşlarında görev almayı ve insanlara çeşitli alanlarda yardımcı olmayı sürdürmektedir. Gökalp Biltekin;

  • 2018-2019 Pamukkale Üniversitesi – Gönüllü Sivil Toplum Üyesi Sertifikası,
  • 2021-2022 STK ve Sivil Toplum Aktivizmi Eğitim ve Sertifika Programı,
  • 2022-2023 İstanbul Bilgi Üniversitesi – Sivil Toplum Sertifika Programı katılımcısıdır.

Gökalp Biltekin

Gökalp Biltekin, uzun yıllardır reklamcılık sektöründe görev almakta ve çalışmalarıyla ismini her geçen gün daha geniş kitlelere duyurmaktadır. Başarılı bir eğitim hayatının ardından sektörün öncüsü olarak kabul gören şirketlerde reklam üzerine çalışma şansına erişmesi ve reklamcılık alanında kendini her geçen gün geliştirmesi sayesinde günümüzdeki başarılı reklamcı kimliğini oluşturmuştur.

Çalışmalarında klasik ve geleneksel yöntemlerden uzak durması ve medyanın her geçen gün gelişmesiyle birlikte gelen yeniliklere ayak uydurarak modern çalışmalara imza atması Gökalp Biltekin’i diğer reklamcılardan ayırmaktadır. Bu düşünce yapısı ve çalışma şekli ile reklam sektörünün en çok aranan isimlerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Gökalp Biltekin Mesleği

Gökalp Biltekin, alanında kaliteli eğitimler almış, yükseköğrenimini de bu alanda tamamlamış başarılı bir reklamcı kişiliktir. Reklamcılığa karşı olan yaklaşımı sayesinde imza attığı tüm işlerde danışmanlık verdiği ya da bizzat rol aldığı firmalara büyük katkılar sağlamıştır. Gökalp Biltekin hem dijital ortamda hem de fiziksel ortamda reklamcılık üzerine hizmet ve danışmanlık vermektedir. Danışmanlık verdiği firmalar arasında hem Türk hem de yabancı merkezli şirketler bulunmaktadır.

Gökalp Biltekin meslek hayatı boyunca modern yaklaşımlar sergileyerek ön plana çıkmıştır. Reklamcılığa ek olarak görsel tasarım alanında da oldukça yetenekli ve deneyimlidir. Bu sayede imza attığı reklam çalışmalarının etkisi oldukça yüksektir. Danışmanlık ve reklam hizmet verdiği firmaların hizmetlerini, hedef kitlesini ve beklentisini analiz ederek çalışmalarını yürüttüğü için firmaların reklam alanında tam verim almasını desteklemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.