DOLAR

%
EURO

%
ALTIN(gr)

%
BİST 100

%
Davet merkezi profesyonelleri ÇMD 10. Klasik Davet Merkezi Zirvesi’nde buluştu

Davet merkezi profesyonelleri ÇMD 10. Klasik Davet Merkezi Zirvesi’nde buluştu

ABONE OL
Kasım 6, 2022 08:57
Davet merkezi profesyonelleri ÇMD 10. Klasik Davet Merkezi Zirvesi’nde buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çağrı Merkezleri Derneği’nin düzenlediği 10. Klasik Davet Merkezi Doruğu ‘Deneyim Konuşur’ temasıyla, davet merkezi bölümünün üst seviye yöneticileri ve fikir liderlerinden oluşan 500 şahsa mesken sahipliği yaptı.

Çağrı Merkezleri Derneği tarafından düzenlenen 10. Klasik Davet Merkezi Doruğu, bu yıl ‘Deneyim Konuşur’ temasıyla 500’e yakın profesyoneli bir ortaya getiren hoş bir buluşmaya imza attı. Tepeye, dış kaynak ve iç kaynak davet merkezi ve müşteri hizmeti veren firmalar, davet merkezi kesimine hizmet sunan tedarikçiler, davet merkezi ve müşteri hizmetleri alan pek çok değerli markanın üst seviye yöneticilerinden ağır bir iştirak oldu. Programda, insan, süreç ve teknoloji bileşeninde tecrübenin evrimine, işin odağında olan beşere, müşteri ve çalışan tecrübesine, hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere yapılan yatırımlara, bağlantının ehemmiyetine, süreç ve tertipleri vizyoner bakış açısıyla yapılandırmanın ehemmiyetine ve tecrübeye tesirlerine değinildi.

Çağrı Merkezleri Derneği (ÇMD) Lideri Banu Süratli, açılışta yaptığı konuşmasında; “Bu yıl temamızı ‘Deneyim Konuşur’ olarak belirledik zira yeni dünyada o denli bir arz enflasyonu ile karşı karşıyayız ve o kadar çok eser, o kadar çok servis sağlayan var ki, bu eser ve hizmetler ortasındaki farklar gitgide azalırken bir şirketin muvaffakiyetindeki en değerli öge, müşterisine yaşattığı tecrübe haline geliyor. Davet merkezleri ise bu tecrübenin tam merkezinde yer alıyor” dedi.

Programın devamında AssisTT İş Geliştirme ve Müşteri İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Nimet Güventepe ‘Teknoloji Cihanında İnsan Odaklı Yaklaşım’ bahisli sunumunu gerçekleştirirken, İstanbul Kent Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Kognitif Davranış Terapileri Derneği Lideri Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur ‘Değişen Dünyada İnsan Kalabilmek’ , Liderlik ve İdare Düşünürü Fazıl Oral ‘Organizasyonel Tasarım ve Dönüşüm Vizyonu’, Next Akademi Kurucusu Levent Erden ‘Yeni Müşteri, Yeni Parametreler’, Yükselen Teknolojiler Teşebbüsçüsü Ali Erhan Tamer ise ‘Dijital Düşünür, Dönüşüm Algoritmaları’ başlıklı konuşmalarıyla yer aldılar.

Ana Sponsor AssisTT, Teknoloji Sponsoru Procom Teknoloji, Yaka İpi Sponsoru M Plus, Bulut Sponsoru Alotech, Çanta Sponsoru Telus International, stand sponsorları Bureau Veritas, Jabra, Sahra Telekom, Sestek ve Webhelp’in dayanaklarıyla gerçekleştirilen ÇMD 10. Klâsik Davet Merkezi Doruğu, toplu fotoğraf çekimi ve kokteylin akabinde sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.