Nusret’in restoranında yemek yiyen Kante, yemeğin ardından kendisi le fotoğraf çekilmek isteyen bir Fenerbahçe taraftarına verdiği yanıtla gündem oldu.
Fenerbahçe taraftarının fotoğraf çekildikleri sırada “Bir gün Fenerbahçe’ye gelmelisin” şeklindeki çağrısına Kante, “Ben Beşiktaş’ı tutuyorum” cevabını verdi.
Bu sözler üzerine Beşiktaş taraftarları özellikle sosyal medyada N’Golo Kante’nin hesaplarına yoğun şekilde ilgi gösterdi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.